Про компанію

 
ТОВ «Н-ТРАНС»

Засновано в 2004 році, як транспортне підприємство Торгового Дому «НІКО», українського імпортера автомобільної марки «Mitsubishi».

У 2008 році, компанія вносить зміни в стратегію діяльності бізнесу розширюючи спектр послуг та стає логістичним оператором. Спектр послуг розширився та включає в себе: перевезення вантажів різних товарних груп та різними видами транспорту, проведення митного оформлення вантажів, складські послуги, послуги митного складу та послуги митного терміналу.

У 2010 році, новий етап розвитку пов'язаний з розширенням номенклатури декларованих нашим підприємством товарів, а саме вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніка, причепи та напівпричепи, запасні частини, електротехніка та комунікаційне обладнання, нетканий матеріал, посуд, продукти харчування тощо.

Нашою довгостроковою стратегією з 2013 року стало прагнення до надання логістичних послуг в зовнішньоекономічній діяльності підприємств, що охоплює організацію міжнародних перевезень від виробника, організацію митного оформлення та складського зберігання вантажів, перевезень всередині країни, консультування та постійний супровід наших клієнтів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Щодня ми організовуємо та управляємо рухом товарів від виробника до кінцевого покупця у будь яку країну світу.

ТОВ «Н-ТРАНС» - має в управлінні сучасний функціональний логістичний термінал, розташований на 45 км траси Київ-Чоп

Н-ТРАНС

, що має:

До групи компаній «НІКО» входять: логістична компанія ТОВ «Н-ТРАНС» та страхова компанія «НІКО Страхування», це дозволяє забезпечити для наших клієнтів повний спектр послуг в логістичному ланцюзі.

Ми запрошуємо до співпраці не тільки імпортерів, але і брокерські, логістичні компанії по всьому світу.

 
Клієнти
Телефони