Партнерство з імпортером вантажної техніки "IVECO"

Компанії групи Niko, Український термінал та Н-Транс стали партнерами компанії імпортера вантажної техніки IVECO по доставці, розмитненню та зберіганню вантажної автомобільної техніки в Україну.

Синергія двох компаній Н-Транс, який забезпечує доставку/перевезення автомобілів з Європи в Україну та Український термінал, який виконує повний комплекс послуг по митному оформленню та зберіганню на складах.

Логістичний ланцюг, який створено двома компаніями включає в себе:

  • доставку/перевезення вантажних автомобілів з Європи в Україну
  • консультування з питань ЗЕД
  • митне оформлення «під ключ»
  • складське зберігання

Компанія IVECO:

розробляє, виготовляє та продає широкий асортимент мало та середньотоннажних і важких комерційних транспортних засобів, позашляхових вантажних автомобілів, а також транспортних засобів, призначених для експлуатації на бездоріжжі.

У широкий асортимент фірмової продукції входить автомобіль Daily (представлений у ваговому сегменті 3,3–7,2 тонн), Eurocargo (6–19 тонн), Trakker (призначений для експлуатації на бездоріжжі) та Stralis — обидві останні моделі відносяться до класу вантажівок вагою понад 16 тонн. Крім того, бренд IVECO Astra випускає позашляхові вантажівки, жорсткі та шарнірні самоскиди, а також спеціальні транспортні засоби.

Ми дуже пишаємося, що компанія IVECO довірила цей проєкт нам!

Клієнти
Телефони