Компанія ДП «Український термінал» стала лідером серед автомобільних терміналів

Компанія ДП «Український термінал» стала лідером серед автомобільних терміналів

Компанія ДП «Український термінал» стала лідером серед автомобільних терміналів

Зважаючи на стрімкий розвиток митно-ліцензійного комплексу і перетворення компанії ДП «Український термінал» в одні з головних київських воріт для імпортних автомобілів.

Насамперед однією з головних переваг ДП «Українського терміналу» є його зручне розташування на міжнародній трасі М-06 Київ – Чоп, в безпосередній близькості від Києва (45 км), що дозволяє максимально оптимізувати всі логістичні процеси та робить термінал ідеальним пунктом для оформлення імпортних та транзитних вантажів з Західної Європи.

Загальна площа терміналу становить понад 200 тис. кв.м, включаючи митно-ліцензійний склад, комерційний склад, склад тимчасового зберігання та вантажно-розвантажувальну площадку, що дозволяє зберігати на терміналі до 3 500 автомобілів на місяць, розміщувати на вантажно-розвантажувальному майданчику понад 90 автовозів одночасно, а також одноразово розміщувати в зоні митного контролю понад 100 автовозів.

При митному оформленні вантажів, крім вдалого транспортно-логістичного розташування, найважливішу роль відіграють, швидкість оформлення вантажів і компетенція персоналу компанії. Адже найчастіше оформлення вантажів є довгим процесом, до того ж для правильного оформлення потрібна спеціальна підготовка та високі професійні знання. Безпосередньо на території ДП «Українського терміналу» знаходиться зона митного контролю, яку обслуговує відділ митного оформлення № 1 сектор митного оформлення № 2 Київської обласної митниці. Відносини, що склалися, і репутація компанії в митних органах України дозволяють проводити митне оформлення якісно, професійно і в найкоротші терміни. Наприклад, термін митного оформлення одного автовоза на ДП «Українському терміналі» становить лише 2 години. Також для зручності клієнтів термінал обладнаний системою відеоспостереження, за допомогою якого у кожного клієнта є можливість спостерігати за своїм вантажем, а також контролювати терміни його обробки.

Компанія ДП «Український термінал» пропонує послуги з якісного та оперативного транспортування вантажу завдяки партнерству з компанією «Н-Транс» провідним логістичним оператором нових автомобілів в Україні. «Н-транс» входить у Групу компаній «НІКО» і має 100 власних автовозів, більшість з яких відповідає нормі Євро-5, а також має 60 додаткових вантажівок на основі довгострокових договорів.

Вагомим підтвердженням того, що організація бізнес-процесів і контроль над процесами надання послуг відповідають найвищим світовим стандартам, стало проходження компанією того року сертифікації системи управління якістю на відповідність вимогам стандарту ISO 9001:2008 (ДСТУ ISO 9001:2009) на складування, зберігання, організацію перевезень, митного оформлення та транспортної обробки вантажів. ДП «Український термінал» став лише другою компанією в Україні, що спеціалізується на перевезеннях автомобілів, яка підтвердила відповідність системи управління якістю міжнародним стандартам. Отримання даного сертифікату гарантує клієнтам та партнерам компанії в Україні та за кордоном стабільність якості надаваних послуг, безперервну роботу щодо поліпшення системи управління якістю і дає впевненість у відповідності компанії міжнародним підходам до ведення бізнесу.

Компанія ДП «Український термінал» прагне надавати своїм клієнтам комплекс високоякісних митних та складських послуг, які дозволяють оптимізувати витрати та скоротити час митного оформлення. Результати 2011 року показали, що клієнти високо оцінили роботу компанії та професіоналізм команди. У 2012 році ДП «Український термінал» продовжить цілеспрямовану роботу по вдосконаленню всіх процесів на підприємстві, щоб виправдати довіру своїх клієнтів і партнерів і вивести послуги з митного оформлення автомобілів в Україні на якісно новий рівень.

Клієнти
Телефони