Група компаній «НІКО» відзначає 20-річний ювілей

Група компаній «НІКО» відзначає 20-річний ювілей

Група компаній «НІКО» відзначає 20-річний ювілей

Група компаній «НІКО», один з найбільших операторів ринку легкових автомобілів України, відзначає 20 років успішної роботи і досягнень високих бізнес-показників, які стали можливими завдяки злагодженій роботі команди, зваженим управлінським рішенням і підтримці клієнтів і партнерів.

                 З дня свого заснування в 1992 році, компанія пройшла непростий шлях від невеликого підприємства до зовнішньоекономічної асоціації. У 1993 році компанія «НІКО» отримала статус офіційного дилера Mitsubishi Motors в Україні і вже в наступному році відкрила перший концептуальний дилерський центр Mitsubishi Motors в Києві. В 1998 році компанія «Торговий дім - НІКО» стала офіційним імпортером і дистриб'ютором Mitsubishi Motors в Україні, а в 2003 отримала статус офіційного дистриб'ютора Mitsubishi Motors в Молдові та Білорусі.

                У 2006 році дотримуючись існуючої стратегії подальшого розвитку автомобільного бізнесу, Група компаній «НІКО» починає розвивати власну мультибрендову роздрібну дилерську мережу. Зараз до складу роздрібної дилерської мережі «НІКО» входить 15 дилерських центрів Mitsubishi, Mazda, Nissan, Citroеn, Peugeot, Infiniti, Audi та Porsche в таких містах, як Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Львів і Чернівці.

              Сьогодні «НІКО» відома не тільки як автомобільна компанія, але і як корпорація, до складу якої входить компанія «НІКО Трейдінг», імпортер і дистриб'ютор мастильних матеріалів ExxonMobil, небанківська фінансова установа «НІКО Капітал», компанія з управлінням активами КУА «НІКО», страхова компанія «Індіго», транспортна компанія «Н-ТРАНС», митний термінал «Український термінал» та інвестиційно-будівельна компанія «НІКО-Інвест». На підприємствах групи компаній працює близько 2000 працівників по всій території України.

                   Важливо відзначити, що Група компаній «НІКО» приділяє велику увагу реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності. З 2007 року до складу «НІКО» входить Всеукраїнський благодійний фонд «Крона», який є інструментом розробки і здійснення всіх благодійних та соціальних проектів Групи.
Група компаній «НІКО» активно працює по залученню фінансування для реалізації масштабних проектів. Наприклад, компанія інвестує понад 40 млн дол. США у будівництво Автомобільного мегаполісу «НІКО», розташованого на Бориспільській трасі в 4 км від міжнародного аеропорту «Бориспіль». До складу комплексу увійдуть 5 концептуальних дилерських центрів, майданчик з продажу автомобілів з пробігом, а також один з найбільших в Україні малярно-рихтувальних комплекс. Загальна площа Мегаполіса становить 6 га.
                  Запорукою успіху і стрімкого розвитку Групи компаній «НІКО» стали не тільки виважені управлінські рішення, але, перш за все, професіоналізм команди і постійне прагнення вдосконалюватися.

                 У своєму вітальному зверненні Андрій Шелюг, Голова правління Концерну «НІКО Менеджмент», зазначив: «Ми всі вдячні нашим клієнтам і партнерам, які були з нами протягом цих років, за довіру і підтримку. Адже саме завдяки нашій співпраці і відповідального виконання своїх зобов'язань Група компаній «НІКО» досягла провідних позицій на автомобільному ринку і соціального життя країни. Також від щирого серця хочеться привітати всіх працівників, і особливо тих, хто з компанією з самого моменту її заснування. Дозвольте подякувати всім вам за наполегливу працю, відданість, за те, що ви залишаєтеся разом з нашою компанією і робите все можливе для її подальшого розвитку і процвітання».

Клієнти
Телефони