DEV PAGE

ДП «УКРАЇНСЬКИЙ ТЕРМІНАЛ»

Засновано в 2006 році, як дочірнє підприємство Торгового Дому «НІКО», українського імпортера автомобільної марки «Mitsubishi».

У 2008 році, компанія вносить зміни в стратегію діяльності, залучаючи до обслуговування імпортерів інших автомобільних брендів та розширює спектр послуг.

У 2010 році, новий етап розвитку пов'язаний з розширенням номенклатури декларованих нашим підприємством товарів, а саме вантажні автомобілі, сільськогосподарську техніка, причепи та напівпричепи, запасні частини, електротехніка та комунікаційне обладнання, нетканий матеріал, посуд, продукти харчування тощо.

Нашою довгостроковою стратегією з 2013 року стало прагнення до надання логістичних послуг в зовнішньоекономічній діяльності підприємств, що охоплює організацію міжнародних перевезень від виробника, організацію митного оформлення та складського зберігання вантажів, перевезень всередині країни, консультування та постійний супровід наших клієнтів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Щодня ми організовуємо та управляємо рухом товарів від виробника до кінцевого покупця у будь яку країну світу.

«Український термінал» - це сучасний функціональний логістичний термінал, розташований на 45 км траси Київ-Чоп

Український термінал

, що має:

До групи компаній «НІКО» окрім «Українського терміналу» входять: транспортна компанія «Н-ТРАНС» та страхова компанія «НІКО Страхування», це дозволяє забезпечити для наших клієнтів повний спектр послуг в логістичному ланцюзі.

Наше відділення в м. Чорноморськ здійснить експедирування і митне оформлення ваших вантажів в портах Одеси.

За потребою клієнта наша компанія готова надати послуги технічного імпортера або експортера.

Ми запрошуємо до співпраці не тільки імпортерів, але і брокерські, логістичні компанії України та Європи.

Клієнти
Телефони